fa-IRen-AU
ورود   |   ثبت نام
برو بهGo ToGo Toبرو به
 
ویزای سرمایه گذاری 188 استرالیا

ویزای کارآفرینی 188اقدام از طریق سرمایه گذاری مسیر و راهکاری آسان جهت اخذ اقامت استرالیا برای آن دسته از صاحبان مشاغل، کارآفرینان و تاجرانی است که کسب و کار آنها موفق و پر رونق بوده و یا در زمینه مدیریت اجرایی در سطوح عالی دارای سوابق درخشانی می باشند و اولویت آنها همواره سهولت و سرعت انجام امور می باشد. در روش سرمایه گذاری متقاضی و افراد وابسته پس از طی مراحلی، نائل به دریافت ویزای اقامت استرالیا خواهند شد، كه بسته به كلاس ويزا، اقامت مي تواند دائم يا موقتِ قابل تبديل به دائم باشد.

ویزای مهاجرت تجاری و سرمایه گذاری استرالیا، به 3 گروه زیر تقسیم می شود :

1. كلاس ویزای 132(اقامت دائم)
در این كلاس ویزا، با توجه به شرایط و نوع تقاضا، 2 دسته بندی برای متقاضیان در نظر گرفته شده است كه عبارتند از:
گروه اول: فعالیت برجسته و عالی در امر تجارت(داشتن شرکت با تراز مالی حداقل 400 هزار دلار در سال و دارایی با ارزش بالغ بر 1.5 میلیون دلار و یا داشتن مالکیت 10 درصدی شرکتی با سهامی عام)
گروه دوم: سرمایه گذاری کارآفرینی(داشتن پشتیبان مالی در استرالیا و حمایت مالی حداقل 1 میلیون دلار)

2. كلاس ویزای 188(اقامت موقت)
این كلاس ویزا، دارای 2 دسته بندی می باشد كه عبارتند از:
گروه اول: کارآفرینی تجاری(داشتن شرکت با گردش مالی حداقل 500 هزار دلار در سال و دارایی با ارزش بالغ بر 800 هزار دلار و یا داشتن مالکیت 51 درصدی تجارتی که کمتر از 400 هزار دلار استرالیا در سال درآمد داشته است.)
گروه دوم: سرمایه گذاری (داشتن دارائی در حد 2.25 میلیون دلار یا سابقه مدیریت سرمایه گذاری به ارزش 1.5 میلیون دلار)

3. كلاس ویزای 888(اقامت دائم)
كلاس ویزای 888 كه جدیدترین كلاس ویزاهای تجاری و سرمایه گذاری استرالیا محسوب می شود، ویزای اقامت دائم است. این ویزا برای متقاضیانی است که در حال حاضر ویزای اقامت موقت استرالیا را دارا بوده و قصد دارند تجارت خودشان را در كشور استرالیا ادامه داده و تثبیت كنند. به کمک این كلاس ویزا، می توان ویزای تجاری موقت 188 را به ویزای دائم تبدیل کنید. شرکت .P.M.C برای متقاضیان دارای شرایط اقدام به اخذ ویزای سرمایه گذاری می نماید.همچنین تیم قوی و کارآمد ما در زمینه نوشتن Business Plan و ارائه مشاوره های لازم جهت ثبت شرکت در استرالیا و نیوزیلند خدمات شایانی را به موکلین خود ارائه می نماید.