fa-IRen-AU
ورود   |   ثبت نام
اینستاگرام ما لینکداین ما فیسبوک ما تلگرام ما
اینستاگرام ما لینکداین ما فیسبوک ما تلگرام ما
 
خدمات ACS

مهاجرت به استرالیا از طریق رشته های کامپیوتر
عضویت در سازمان ACS(سازمان کامپیوتر استرالیا) مدارک گروه مهندسی کامپیوتر، توسط سازمان ACSدر استرلیا بررسی می شود و نتبجه ارزشیابی مدرک هر متقاضی مشخص می کند که این شخص شرایط لازم جهت اقدام برای سازمانACS را دارا می باشد یا خیر. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس اینترنتی http://www.acs.org.au مراجعه نمایید و یا از طریق شرکت Persian Migrant Consultants به نشانی www.persianmigrant.com اقدام نمایید..

با عضویت در سازمان ACS، شما می توانید از خدمات بسیاری شامل دسترسی به ارتباطات درون شبکه ای و توسعه حرفه ای بهره مند گردید که این امر شما را در دستیابی به شغل مورد نظرتان یاری خواهد نمود. عضویت در سازمان ACS فرصت های شغلی مناسبی را برای شما فراهم می نماید، چرا که از طریق ایجاد ارتباطات شبکه ای با هم رشته ایهای خود و ایستایی در صف مقدم فناوری در سراسر کشورو آشنایی با شرکت هایی برجسته فعال در این زمینه، شانس شما را برای کسب شغل رویاییتان افزایش می دهد که در کنار آن از تخفیفات بسیاری شامل ارائه خدمات گسترده ای از رستوران ها گرفته تا وام مسکن بهره مند خواهید شد . در زیر، به برخی از مزیت های عضویت در سازمان ACS اشاره شده است.


• راهنمایی افراد جویای کار و ارائه لیست مشاغل مطلوب به آن ها
اگر به مشاوره شغلی نیاز دارید، خوب است بدانید که اعضای ACS می توانند از 10 درصد تخفیف استفاده از خدمات گوناگون شامل راهنمای رزومه نویسی، نحوه واگذاری شغل، برنامه ریزی شغلی و آموزش تکنیک های مصاحبه توسط مشاوران شغلی مجرب این سازمان بهره مند گردند.اگر شما در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات در آخرین سال مالی مشغول به فعالیت هستید، این خدمات از مالیات شما کسر خواهد شد.

• نشست های شبکه ای
با شرکت در این نشست ها می توانید به منظور ایجاد ارتباطات جدید، از فرصت های شغلی و یا ملاقات کارفرمای بعدی خود بهره مند شوید. شما همچنین می توانید در پروژه های مشترکی با یکی از هم رشته ای هایتان در گروه هایی که با گرایش های خاص تشکیل می شوند، همکاری کنید. شما می توانید درانتخاب زمینه تحصیلی مورد نظرتان، نحوه یافتن شغل مورد نظر و یا برنامه ریزی برای ترسیم مسیر شغلی جدید خود مشاوره بگیرید.

• اشتراک دیجیتالی رایگان مجله PC & Tech Authority
PC & Tech Authority ، مجله کامپیوتری برتر استرالیا، نظرات و دیدگاه های وسیعی را به منظور انتخاب آگاهانه در خرید سیستم های کامپیوتری و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا ارائه می دهد. این مجله در هر نوبت، تازه های فناوری روز دنیا را معرفی و به همراه نقد تیم نویسندگان فنی در اختیارشما قرار می دهد.

• اشتراک رایگان CRN
مجله CRN با بررسی عمیق مسائل نوظهور، ارائه آگاهی و تحلیل اطلاعات راهبردی به فروشندگان، آن ها در را اندازی کسب و کار خود یاری می رساند. حفاظت امنیتی کاربران اعضا با استفاده از آنتی ویروس Sophos سازمان ACSاخیرا با شرکت Sophos ، پیشرو در ارائه فناوری های کنترل و امنیتی همکاری نموده تا بتواند اشتراک رایگان استفاده از آنتی ویروسSophos را به منظور مصارف شخصی اعضا در اختیار آن ها قرار دهد.

• بانکداری AMP
AMP به اعضای انجمن کامپیوتر استرالیا، راه حل های بانکداری به منظور سرمایه گذاری مطمئن در آینده ارائه می دهد. اعضای ACS از تخفیفات در هزینه های مربوط به وام مسکن، سود حاصل از سپرده های مدت دار مورد نظر و دسترسی روزانه به گستره وسیعی از پس انداز ها و حساب های رقابتی بهره مند خواهند گردید.

• خدمات مسافرتی
با بهره گیری ازکنفرانس ها و خدمات تفریحی که از طرف سازمان ACS و Egencia ارائه می شود سفری آسوده خاطر را تجربه کنید.

• آموزش و توسعه حرفه ای
سازمان ACS به منظور کسب مهارت های بیشتربه برگزاری دوره های آموزشی به همراه تخفیف در ثبت نام در کلاس های مختلف می پردازد.
مسابقات توسعه حرفه ای ACS سازمان ACS سالانه میزبان 650 مسابقه در سراسر کشور استرالیا خواهد بود تا از این طریق بتواند مهارت های اعضای خود را شامل مهارت های فنی در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیریت ویا مهارت های راهبردی با استفاده از آخرین تکنیک های روز توسعه دهد.

طرح استاندارد حرفه ای طرح استاندارد حرفه ای سازمان ACS اولین نهادی بود که برای اولین بار ICT را از لحاظ قانونی به عنوان یک رشته ی حرفه ای به رسمیت شناخت. این طرح گامی رو به جلو برای حرفه فناوری اطلاعات و ارتباطات محسوب می شود تا جایی که کارمندان ICT را از لحاظ حرفه ای در سطح مهندسان، وکلا و حسابداران می دانند. طرح استانداردهای ACS توسط شوراهای استاندارد حرفه ای تحت عنوان طرح Cover of Excellence® به تصویب رسیده است. این برنامه ها بخشی از قانون گذاری ایالتی و فدرال را تشکیل می دهند و همچنین ازطریق محدود سازی مسئولیت ها به محافظت از اعضای انجمن مشاغل شناخته شده می پردازد. برای متقاضیان عضویت در سازمان ACS، هزینه حق مسئولیت به حدود 1.5 میلیون دلار کاهش یافته است. کارشناسان CPS که واجد شرایط و دارای بیمه های مورد نیاز می باشند ، تحت حمایت این سازمان قرار می گیرند.

گواهی سازمان ACS به عنوان نهاد پیشرویی در زمینه صدور گواهینامه های تخصصی بین المللی فعایت می نماید که به کسب و کار، دولت و مصرف کنندگان این اطمینان خاطر را می دهد که کارشناسان متخصص به صورت مستقل ارزیابی شده و مدارک آنها مورد تایید می باشد.
صدور گواهینامه توسط سازمان ACS در2 سطح صورت می پذیرد.
تکنولوژیست های خبره، معادل مهارت سطح 3 S
کارشناسان حرفه ای، معادل مهارت سطح 5 SFIA


• ACS در راستای انجام تعهدات خود به منظور پشتیبانی از نسل بعدی پیشروان در زمینه ICT و دستیابی هر چه سریعتراعضا به شغل مطلوب خود ، دوره های آموزشی برای اعضای دانشجویی برگزار می نماید تا به پرورش مهارت هایی چون

اصول رهبری
مدیریت کسب و کار
ایجاد کمپ های کاری به منظور همکاری
راه اندازی کسب و کار حرفه ای
مبانی شبکه های حرفه ای
اصول مدیریت متخصصان فنی
اصول بودجه بندی
اصول استراتژی های IT در میان متقاضیان

بپردازد. سازمانYoung IT به برگزاری و سازماندهی رویدادها و برنامه هایی می پردازد که به طور خاص جوانان و افراد تازه کار را مورد هدف قرار داده است. این برنامه ها شامل سمینارها، فرصت های ارتباط شبکه ای و رویدادهای اجتماعی می باشد. کنفرانس سالانه Young با شرکت کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات YITCon، فرصتی را برای رویارویی افراد حرفه ای و تازه وارد فراهم آورده تا ازین طریق بتوانند در سمینار ها و رویدادهای اجتماعی تجربیات خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. در این مراسم ها، افراد می توانند از مشاوره های رایگان بهره مند گردند و با دیگر شرکت کنندگان ارتباط دوستی برقرار نموده و نقش مهمی را در انجمن Young IT ایفا نمایند تا از این طریق بتوانند افرادی با رشته های تخصصی یکسان را به شرکت در اینگونه مراسم تشویق نمایند. شرکت در YIT محلی ، دسترسی به موارد زیر را برای اعضا فراهم می نماید:

YITCon، شرکت در گردهمایی بین المللی بزرگی که سالانه از افراد حرفه ای در زمینه IT دعوت به عمل می آید.
ملاقات با خلاق ترین فعالان در زمینه فناوی اطلاعات و ارتباطات
فرصت های شغلی و حرفه ای
کمک هزینه تحصیلی سازمان
ACS به منظور ایجاد اشتغال در شرکت های صاحب نام استرالیا
کسب تجارب مدیریتی، شامل برنامه ریزی های استراتژیکی، مدیریت پروژه و رایزنی در دولت
به چالش کشیدن خود و برقراری و ایجاد ارتباط های دوستی با دیگر شرکت کنندگان

ACS Women

• آموزش و توسعه حرفه ای ACS Women، توسط یک هیئت مدیره بین المللی به منظور توانمند سازی بانوان ، اعضای ACS و جامعه بانوان حرفه ای که به نحوی در زمینه ICT مشغول به فعالیت می باشند، ایجاد شده تا اهداف زیر را تحقق بخشند.
تاثیر گذاری در سیاست های دولت
ارائه فرصت های آموزش شبکه ای
ایجاد یک راهبرد استراتژیک برای ایالت ACSW

• دسترسی به کارت تخفیف Ambassador Card و پیشنهادهای ویژه
کارت سفیر Ambassador Card یک برنامه ی تفریحی و استفاده از شیوه های زندگی بین المللی است که با استفاده از آن شما می توانید با کمترین هزینه بهترین اوقات فراغت را بگذرانید. موسسات مشمول این کارت شامل نهارخوری ها، مجموعه های تفریحی و اقامتی در سراسر مناطق شهری کشور استرالیا می باشد. هزینه دریافت این کارت مبلغی معادل 220 دلار می باشد، اما اعضای سازمان ACS می توانند از این برنامه به عنوان بخشی از مزایای حق عضویت خود بهره ببرند.

کالج مجازی کلاس های آموزش از راه دور ACS به صورت فشرده طی 13 هفته در کالج مجازی برگزار می شوند.

• تخفیف های دوره های آموزشی DDLS DDLS به اعضای ACS برای شرکت در دوره های عمومی برنامه ریزی شده که در محل DDLS برگزار می شود، حدود 10 درصد تخفیف می دهد.

تخفیف دوره های آموزش لینوکس Red Hat Enterprise انجمن کارشناسان کامپیوتر استرالیا مفتخر است تا همکاری خود را که به تازگی با شرکت Red Hat آغاز نموده، اعلام نماید. این همکاری به منظور ارائه تخفیف برای شرکت در دوره های آموزشی لینوکس برای اعضا صورت گرفته است. اعضای ACS از تخفیف 10 درصدی این دوره ها برخوردار خواهند بود که این میزان بیشترین تخفیفی است که Red Hat در طول دوره فعالیتش تاکنون ارائه داده است.

دوره آموزشی Dynamic Web
اعضای َACS می توانند با شرکت در این دوره از تخفیف 15 درصدی به ازای هر نفر بهره مند گردند.
• آموزش IRM
اعضایی که در این گروه آموزشی ثبت نام می نمایند با ارائه شماره عضویت ACS خود می توانند از 5 درصد تخفیف برخوردار گردند.

• کتابخانه دیجیتال
مجموعه وسیعی ازآرشیو برنامه های رسانه های دیجیتال، از ارائه تصاویر گرفته تا ویدیو های آموزشی ICT می باشد. این کتابخانه ها مداوما در حال به روز رسانی هستند و دردسترس تمام اعضای انجمن کارشناسان کامپیوتر استرالیا می باشند.
'
• باشگاه Qantas
ازهم اکنون اعضای َACS می توانند با هزینه بسیار اندک به عضویت در این باشگاه بپردازند.

• عضویت Velocity

تخفیف Gartelmann Wines
اعضای ACS از هم اکنون می توانند از 15 درصد تخفیف خرید نوشیدنی های Gartelmann بهره برده و به صورت همزمان آینده صنعت ما را حفظ نمایند. 
فرم مشاوره رایگان