fa-IRen-AU
ورود   |   ثبت نام
اینستاگرام ما لینکداین ما فیسبوک ما تلگرام ما
اینستاگرام ما لینکداین ما فیسبوک ما تلگرام ما
 
ویزا های تحصیلی

ویزای دانشجویی استرالیا: اگر شما یک شهروند استرالیایی نیستید اما می خواهید از امکانات و کیفیت سیستم آموزشی استرالیا استفاده نمایید، باید برای ویزای دانشجویی اقدام نمایید. مزایای تحصیل با ویزای دانشجویی عبارتند از: - تحت پوشش قرار گرفتن خدمات پزشکی دانشجویی استرالیا
- داشتن اجازه کار پاره وقت یا حتی تمام وقت
- امکان اقدام برای اقامت دایم بعد از فراغت از تحصیل

استرالیا سومین کشور انگلیسی زبان دنیا بوده و جمعیت وسیعی از دانشجویان بین المللی را در خود پذیرفته است. یکی از مزیت های تحصیل در این کشور امکان اقامت دائم و کار پس از دوران تحصیل است(هزینه زندگی متوسط ماهیانه ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار می باشد). ویزای دانشجویی اجازه کار تا بیست ساعت در هفته در طول زمان تحصیل و کار تمام وقت در طول دوران تعطیلات را به دانشجویان می دهد.

درآمدی که دانشجویان در حین کار پاره وقت بدست می آورند تنها به عنوان کمک هزینه معاش در نظر گرفته شده و به هیچ عنوان آنها قادر به پرداخت شهریه و هزینه تحصیل خود با این درآمد نمی باشند. اجازه کار بعد از پایان تحصیلات به دانشجویان داده خواهد شد.

هزینه های در نظر گرفته شده زیر تنها برآوردی از شهریه های سالانه به صورت میانگین می باشد. - مدرسه: ۸۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰ دلار در سال
- فوق دیپلم: ۱۵۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ دلار در سال
- لیسانس: ۱۶۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰ دلار در سال
- فوق لیسانس (کارشناسی ارشد): ۱۶۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰ دلار در سال
در صورت کسب نکردن نمره زبان برای ورود به مقطع مورد نظر به ازای هم نیم نمره، ۱۰ هفته زبان باید گذرانده شود که شهریه شرکت در کلاس های زبان از ۳۵۰ تا ۴۵۰ دلار در هفته متغیر می باشد.

 
فرم مشاوره رایگان