fa-IRen-AU
ورود   |   ثبت نام
اینستاگرام ما لینکداین ما فیسبوک ما تلگرام ما
اینستاگرام ما لینکداین ما فیسبوک ما تلگرام ما
 
نیوزیلند

مقدمه: نیوزیلند يك كشور انگليسی زبان است و از اين نظر بر بسياری از مراكز آموزشی ديگر كشورهای جهان برتری دارد و مراكز آموزشی نیوزیلند در مقايسه با مراكز تحصيلی ساير كشورهای نيمكره غربی، از هزينه های زندگی و تحصيلی بسيار مناسبتر و سطح تحصيلی بالاتر برخوردار هستند  و هر دانشجوی خارجی برای تحصیل در نیوزیلند نیاز به ویزا دارد.

شرکت پرشین مایگرنت نماینده یکی از بهترین مجموعه های آموزشی نیوزلند در ایران است که متشکل از 5 موسسه آموزش عالی مورد تایید سازمان NZQA بوده و ارئه دهنده دوره های یک ساله تحصیلات تکمیلی در رشته های متنوع مورد نیاز بازار کار نیوزلند در 4 شهر مختلف می باشد.
سازمان ارزیابی مدارک نیوزلند (NZQA) ، در بررسی عملکرد این مجموعه ، آنها را در گروه اول و بهترین از 4 گروه اصلی (Category One) قرار داده که به معنی عملکرد آموزش عالی آنها و توانایی بالا در ارزیابی از خود می باشد.

مزایای تحصیل در دوره های 12 ماهه نیوزلند: • آموزش مهارتهای لازم برای کار در نیوزلند
• کمک در یافتن محل اقامت
• امکان تحصیل همزمان در سال آخر دوره لیسانس مدیریت و بازرگانی دانشگاه Northampton و اخذ همزمان دو مدرک
• امکان ارائه دوره کارآموزی در پایان تحصیل در برخی  رشته ها
• ارائه لپتاپ رایگان
• سیم کارت موبایل
• اینترنت رایگان در محیط دانشگاه
• استقبال از فرودگاه

همچنین این مجموعه دوره های توسعه مهارت های حرفه ای جهت آماده سازی دانشجویان برای مواجه با چالش های پیش رو در تحقق اهداف کاری برگزار میکند. تمرکز این دوره ها بر آموزش شخصی اثربخش و افزایش مهارت های تحصیلی و آمادگی برای کار بوده و دانشجویان در طول این دوره ها جنبه های مهمی از نحوه زندگی و کار در نیوزلند را می آموزند.

چه کسی می تواند ویزای دانشجویی اخذ کند؟ افرادی نیاز به ویزای دانشجویی دارند که قصد دارند در دوره ای بیش از 3 ماه به تحصیل بپردازند در غیر اینصورت میتوانند برای دوره های  کوتاه مدت از ویزای توریستی استفاده کنند.
چه کسی می تواند برای ویزای تحصیلی نیوزیلند اقدام کند؟
تمام افراد فارغ از هر گونه شرایط سنی و پیشینه ی تحصیلات عالیه می توانند برای مقاطع مختلف تحصیلی اقدام نمایند. از جمله مقاطی که متقاضی آن نسبتا بیشتر از دیگر مقاطع می باشد می توان به مقطع لیسانس و فوق لیسانس نیز اشاره کرد. طول دوره ی لیسانس بین 3 تا 5 سال می باشد و سالانه حدودا 22،000 دلار نیوزیلند هزینه در بر خواهد داشت ومقطع فوق لیسانس بین 1 تا 2 سال زمان خواهد برد و هزینه ی آن حدودا سالانه 30،000 دلار نیوزیلند است. ولی این مقدار از دانشگاه به دانشگاه تفاوت می کند.
متقاضیان تحصیل در نیوریلند چه شرایطی باید داشته باشند: - مهم ترین پیش نیاز، مدرک زبان است و برای اکثر دانشگاه ها نمره 6.5 مورد نیاز است.
- مدارک دال بر پرداخت هزینه های تحصیل و اسکان در زمان تحصیل.
 - مدارک مالی که در طول تحصیل شما را پوشش می دهد.
(از یک شخص و یا یک اداره که شما را حمایت مالی می کند).
 - مدارک مالی دال بر برگشت به کشورتان مثل بلیط برگشت. - بیمه در طول تحصیل .
لیست دانشگاه های نیوزیلند :
New Zealand University

 
فرم مشاوره رایگان