fa-IRen-AU
ورود   |   ثبت نام
اینستاگرام ما لینکداین ما فیسبوک ما تلگرام ما
اینستاگرام ما لینکداین ما فیسبوک ما تلگرام ما
 
درباره دپارتمان ترجمه

شرکت .P.M.C مفتخر است که در کنار ارائه خدمات حرفه ای مهاجرتی خود، با بهره جستن از اساتید فن ترجمه و کارشناسان زبده در این حیطه، و با عنایت به اشراف کلیه این کارشناسان به مدارک و اسناد مورد نیاز جهت امور مهاجرتی، خدمات ویژه و شایان توجهی را به شما عزیزان از طریق دپارتمان ترجمه ارائه نماید. در حالیکه سرعت عمل در ترجمه به خصوص در زمینه مهاجرت حائز اهمیت می باشد، لیکن مترجمان این شرکت نهایت دقت و کیفیت را نیز چاشنی کار خود می نمایند تا بدینوسیله بالاترین میزان کیفیت در ترجمه اسناد و مدارک شما یاران گرامی میسر گردد.
خدمات این بخش کاملاً با مسائل مهاجرتی در هم تنیده می باشند و فرای ترجمه اسناد و مدارک رایج، دربرگیرنده ترجمه تخصصی سوابق کاری، قراردادها و کلیه اسناد تخصصی مربوط به مشاغل مختلف می باشند.

شایان ذکر است، بواسطه قرارداد این شرکت با وکیل پایه یک دادگستری، امکان گواهی برابر اصل کلیه اسناد و مدارک نیز فراهم می باشد. همچنین بواسطه حضور مترجم رسمی NAATI استرالیا، این شرکت قابلیت ارائه مدارک ترجمه شده با مهر NAATI را نیز دارا می باشد. سازمان NAATI انجمن مترجمان استرالیا می باشد که در واقع نهاد صادر کننده مجوز رسمی برای مترجمان رسمی و شفاهی می باشد.
 


علاوه بر خدمات اصلی فوق الذکر، این شرکت مفتخر است بواسطه بهره جستن از مترجمان تخصصی، خدمات قابل ملاحظه ای را در زمینه ترجمه متون تخصصی و نیز نگارش حرفه ای CDR به مشتریان گرامی ارائه دهد.

 
فرم مشاوره رایگان