fa-IRen-AU
ورود   |   ثبت نام
اینستاگرام ما لینکداین ما فیسبوک ما تلگرام ما
اینستاگرام ما لینکداین ما فیسبوک ما تلگرام ما
برو بهGo ToGo Toبرو به
 
درباره ما

شرکت Persian Migrant Consultants یکی از شرکت های معتبر ثبت شده و دارای مشاور حقوقی در ایران، کانادا، استرالیا و نیوزیلند است که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ در تهران آغاز نموده است. ارائه خدمات به متقاضيان مهاجرت دراين شركت زير نظر مديريت قوی و با تجربه همراه با نظارت حقوقی وكلای مهاجرتی مورد تائيد سازمان MARA و همچنين وكيل پايه يك دادگستری صورت می گيرد. این شرکت با جمع آوری اطلاعات کامل در مورد کلیه رشته ها و گردآوری کارشناسان حرفه ای در زمینه مهاجرت بیشترین و بهترین خدمات را به موکلین خود ارائه می نماید.

شرکت Persian Migration Consultants با داشتن نیروهای متخصص در ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه های مختلف با ارائه سرویس ها و خدمات جدید و سیستماتیک کردن کلیه امور خود درصدد ارائه خدمات بهتر به موکلین خود می باشد.

این خدمات شامل: خدمات مشاوره تخصصی: ارائه خدمات مشاوره ای به موکلین در مورد امور مهاجرت و تحصیل و شفاف سازی قوانین مهاجرتی و تحصیلی وقت و رفع ابهامات و اشکالات احتمالی موکلین. خدمات تخصصی: مشاوره و کمک به تنظیم مدارک تخصصی شامل CDR ،RPL ،CV و Business Plan جهت امور مهاجرت طبق استاندارد و با بهره گیری از نمونه های موجود. خدمات توریستی و اقامت کوتاه مدت: شرکت .P.M.C با همکاری آژانس مسافرتی با ارائه خدمات ویزاهای کوتاه مدت و خرید بلیطهای مسافرتی خدمات شایانی را در جهت تسهیل امور مسافرتی به مراجعین خود ارائه می نماید. خدمات پس از ویزا: شرکت .P.M.C با توجه به داشتن اطلاعات فراوان در استرالیا و نیوزیلند و کانادا توانایی ارائه خدمات زیر را برای موکلین خود دارا می باشد:
مسکن: مشاوره، کمک و همکاری در پیدا کردن محل سکونت مناسب.
ارائه مشاوره جهت کاریابی: مشاوره و همکاری جهت تکمیل مدارک گوناگون برای پیدا کردن کار مناسب.
مشاوره موقعیتهای تجاری: پیدا کردن مناسب ترین تجارت با توجه به سابقه تجاری شما و موقعیت کشور مورد نظرتان جهت مهاجرت.
مشاوره عمومی: ارائه مشاوره در زمینه انواع خدمات درمانی، سنترلینک، آشنایی با مراکز مختلف مورد نیاز و ثبت نام در کلاس های گوناگون و ...

به طور کلی : .P.M.C دارای مکانیزمی سیستماتیک می باشد که توسط آن اطلاع رسانی کاملی را در خصوص کلیه مراحل پرونده به موکل اعلام می دارد، همچنین با داشتن قابلیت ثبت پرونده در اداره مهاجرت و یا دیگر سازمانها به صورت Online، نقشی مهم در سرعت بخشیدن پروسه مهاجرتی موکلین خود پاسخگو جهت ارائه خدمات و پاسخ به سوالات کاربران و متقاضیان می باشد.