fa-IRen-AU
ورود   |   ثبت نام
اینستاگرام ما لینکداین ما فیسبوک ما تلگرام ما
اینستاگرام ما لینکداین ما فیسبوک ما تلگرام ما
برو بهGo ToGo Toبرو به
 
وکیل MARA

MARA چیست؟ (Migration Agents Registration Authority) MARA سازمان مجزائی است که ضمیمه اداره مهاجرت و تابعیت (Department of Immigration and Citizenship) می باشد. ماموریت این اداره در قانون S316 مهاجرت مصوب سال 1958 تعیین گردید و هدف اصلی از ایجاد آن حصول اطمینان از موارد ذیل می باشد :

1. فقط افراد مناسب بعنوان نماینده رسمی مهاجرتی به ثبت برسند، و از ثبت یا ثبت دوباره افراد نا مناسب خودداری شود.
2. نمایندگان ثبت شده دارای معلومات لازم باشند تا بتوانند مراجعین را بطور صحیح راهنمائی نمایند.
3. به کلیه شکایات از خدمات نمایندگان مهاجرتی ثبت شده یا آنهایی که قبلاً ثبت شده بوده اند بطور کامل رسیدگی شود.
4. این اداره با اداره مهاجرت و سایر موسسات، مانند مسئولین و مقامات پیگیری کننده و ناظر، جهت رسیدگی به فعالیت های نمایندگی ها که خارج از محدوده اختیاراتشان است، همکاری می نماید.
5. مراجعین یا مصرف کنندگان از حقوق خود آگاهی یابند و نمایندگی ها درباره وظایف و تعهدات خود، در چارچوب اختیاراتشان، اطلاعات کافی داشته باشند.

رھنمود مصرف کننده
نکات مفید برای استفاده از یک وکیل مھاجرت ثبت شده
ریسک کمک گرفتن از کسی که به ثبت نرسیده است

درباره وکیل مهاجرت شرکت Persian Migrant Consultants شركت پرشين مايگرنت تنها دفتر مهاجرتی در ايران است که دارای وکیل رسمی ثبت شده عضو مارا مستقر در دفتر تهران می باشد. خانم "سودابه حریری‌زاده" فارغ التحصیل حقوق مهاجرت از دانشگاه ویکتوریا استرالیا و ایجنت رسمی ثبت شده در سازمان MARA با شماره ثبت 1687507 میباشند.
ايشان با استفاده از دانش تخصصی و به روز خود در زمینه مهاجرت استرالیا از ابتدای راه تا پایان کار مهاجرت همراه شما خواهد بود. شما می توانيد با شخص وکيل رسمی مهاجرت در ايران ملاقات کرده و علاوه بر دريافت مشاوره تخصصی، امور مربوط به ویزا و مهاجرت خود را به سهولت پيگيری کنيد.

خانم حریری دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت و مدرک NAATI نیزمیباشند. ایشان همچنین تجربه کاری در سفارت را داشته و با زوايای متفاوت پرونده ای مهاجرتی آشنا میباشند.
وکیل رسمی ما تمامی تلاش خود را جهت تامین نیازهای احتمالی شما در امر مهاجرت به استرالیا نموده و به شما جهت تصمیم گیری و انتخاب مسیر مهاجرتی مناسب به استرالیا کمک خواهد نمود.
انجام كليه قراردادهای مهاجرتی تحت قوانین و كد اخلاقی سازمان MARA و با نظارت مستقیم این سازمان خواهد بود.

ما به همراه قرارداد جزوه ای را برای شما ارسال می کنیم که در آن تمامی حقوق شما ذکر شده است. ما حتی به شما آموزش می دهیم که در صورت ناراضی بودن از خدمات ما، چگونه به خدمات ارائه شده ما اعتراض نمایید.