fa-IRen-AU
ورود   |   ثبت نام
اینستاگرام ما لینکداین ما فیسبوک ما تلگرام ما
اینستاگرام ما لینکداین ما فیسبوک ما تلگرام ما
Studying in Australia & NZ with Persian Migrant

چرا تحصیل در استرالیا و نیوزیلند با پرشین مایگرنت:شرکت پرشین مایگرنت با بهره گیری از مشاورین مطلع و تیم اجرایی بسیار خبره خدمات بسیار مطلوبی را برای اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی استرالیا و نیوزلند ارائه مینماید. 

در مرحله اول ، مشاورین ما پیش از عقد قرارداد از مناسب بودن شرایط متقاضی اطمینان حاصل مینمایند و سپس راهکارهای مناسب جهت تسهیل و کوتاه تر شدن پروسه اخذ ویزا را بررسی و پیشنهاد مینمایند.

مشاوره جهت انتخاب رشته و دانشگاه ، انجام پروسه پذیرش با در نظر گرفتن اولویت های متقاضی از دانشگاه های معتبر، تکمیل فرم های درخواست ویزا و بررسی دقیق مدارک مورد نیاز برای ویزا، تنها بخشی از خدمات ما جهت اخذ ویزای تحصیلی میباشد.

شرکت پرشین مایگرنت تمامی موکیلین خود را مانند عضوی از خانواده ی بزرگ این شرکت میپندارد و پس از اخذ ویزا نیز خدمات خود را به آنان ارئه نموده و در تمامی مراحل یاور و پشتیبان آنان می باشد .

لازم به ذکر است که شرکت پرشین مایگرنت تنها دفتر مهاجرتی دارای وکیل رسمی نیوزیلند در ایران است که همواره توسط سفارت نیوزیلند توصیه میگردد. همچنین، برای پروسه ویزای تحصیلی استرالیا ما از وکیل رجیستر شده MARA با سوابق درخشان در این زمینه بهره برده و برای متقاضیان و علاقه مندان به دریافت اقامت دائم؛ همزمان با ویزای تحصیلی پروسه اخذ اقامت استرالیا و نیوزلند را پیش میبریم. 

شما میتوانید جهت ارزیابی شرایط خود فرم ارزیابی رایگان را تکمیل نموده و یا با مشاورین مجرب ما تماس بگیرید.